Blad, bo Gortat i Malecki sa gwiazdami swoich reprezentacji. I na tym poziomie moga krytykowac swoich kolegow, trenerow itd itp. Malecki skrytykowal sam siebie za niewykorzystany strzal i jest to fakt, ale na litosc boska jednym strzalem sie wygrywa mecze? To tak jakby powiedziec ze jeden strzal zakonczyl 2 wojne swiatowa

.