|
Nie przepadam za Maleckim, ale w tym wypadku ma absolutnia racje. Przede wszystkim, to najpierw skrytykowal sam siebie za slaba postawe, a potem dopiero mowi o kolegach i trenerze. Zamilski to czlowiek z innej epoki, napewno nie powinien pracowac przy mlodziezowej reprezentacji(ani zadnej innej).
|