|
A przepraszam co piłka klubowa ma wspólnego z poronionymi decyzjami pzpnu. Właścicielmi w większości są osoby prywatne i nie idąc na mecz ligi nie uderzamy dziadków z pzpenu tylko w nich.
A leśne dziadki i tak powiedzą że to ich nie rusza bo to sprawa Ekstraklasy SA
O spotkaniu działaczy róznych klubów w sprawie protestu donosił tylko Fakt więc pozostawiam to bez komentarza.
|