AYALA napisał(a):

A co w tym złego, że woli grać niż grzać ławę? Wg mnie jak najbardziej zdrowe podejście. Jakby przyszedł na ławę to byś powiedział, że woli trzepać kasę siedząc na ławie niż regularnie grać. Myślisz, że jest tak jak parę lat temu, że wszyscy się do Wisły pchają? Zaraz mi wyskoczysz, że podnosiłby swoje umiejętności grając w lepszym klubie. Tak.. na pewno. Z zawodnikami, którym w trakcie meczu nie chce się grać, bo mamy tak słabą ligę, że i tak wszyscy dostają z nami bęcki. Wiolę nie wiedzieć jak to wygląda na treningach. Podnoszenie swoich umiejętności po byku.