Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16257
Stary 15.10.2009, 10:00
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sadlok woli grac w Ruchu niż ławe w Wiśle.Skoro facet ma takie podejście to chyba nie ma co sobie nim głowy zawracac.To pewnie taki drugi Kokoszka który przy pierwszej lepszej okazji da noge.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html
A co w tym złego, że woli grać niż grzać ławę? Wg mnie jak najbardziej zdrowe podejście. Jakby przyszedł na ławę to byś powiedział, że woli trzepać kasę siedząc na ławie niż regularnie grać. Myślisz, że jest tak jak parę lat temu, że wszyscy się do Wisły pchają? Zaraz mi wyskoczysz, że podnosiłby swoje umiejętności grając w lepszym klubie. Tak.. na pewno. Z zawodnikami, którym w trakcie meczu nie chce się grać, bo mamy tak słabą ligę, że i tak wszyscy dostają z nami bęcki. Wiolę nie wiedzieć jak to wygląda na treningach. Podnoszenie swoich umiejętności po byku.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.10.2009 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując