timmdorf napisał(a):

Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.
Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118
|
ci co sie wyłamali to myśle że dostali bilety za darmo od zakładów pracy albo krewni leśnych dziadków