Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3621
Stary 15.10.2009, 08:58
timmdorf napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.

Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118
ci co sie wyłamali to myśle że dostali bilety za darmo od zakładów pracy albo krewni leśnych dziadków
Odpowiedz cytując