Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3484
Stary 14.10.2009, 22:47
No fakt racja.. Mały po prostu chciał zostać bohaterm i pogwiazdorzyć trochę. Nie powinien brać odpowiedzialności za tą 11, teraz tylko trochę krytyki się naje a szkoda bo to bardzo utalentowany kopacz i prywatnie bardzo fajny chłopak , szkoda że nie trafił wczoraj.. Oby jak najszybciej zapomniał o tym , to kluczowy dla nas zawodnik a w niedziele jeden z najtrudniejszych meczy w tym sezonie. Oby Patryk był w formie , niech mecz z Holandią będzie zapomnianą przeszłością . A w Wiśle na pewno nie podejdzie do karnego bo kapitanowi nikt się nie przeciwstawi , więc mecz z Lechem powinien potraktować jako własną rekompensatę formy i zagrać co najmniej przyzwoicie
Odpowiedz cytując