Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11745
Stary 14.10.2009, 22:10
L U Z N Y napisał(a):Wyświetl post
Czy to prawda że Era zmienia teraz regulamin i można rozwiązać umowe?
podobno weszla jakas nowa ustawa, i jesli zmienili regulamin poniewaz weszly nowe przepisy i musieli dostosowac sie do nich, to wtedy nie mozesz bezkarnie rozwiazac umowy.
jednym slowe plus to frajerzy ze tak szybko zmienili regulamin
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując