L U Z N Y napisał(a):

|
Czy to prawda że Era zmienia teraz regulamin i można rozwiązać umowe?
|
podobno weszla jakas nowa ustawa, i jesli zmienili regulamin poniewaz weszly nowe przepisy i musieli dostosowac sie do nich, to wtedy nie mozesz bezkarnie rozwiazac umowy.
jednym slowe plus to frajerzy ze tak szybko zmienili regulamin
