Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
dnader
Junior Member
Od: 04.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
11742
14.10.2009, 19:46
A ja brylant mogę dodać do wypowiedzi poprzednika, że lepszy "biznes" zrobisz sprzedając tę monetę. Jeżeli jest w dobrym stanie, nie ma odcisków palców to za 3zł + przesyłka pójdzie, a z czasem jej cena będzie rosła, za 2 lata może będzie warta 5zł
dnader
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dnader
Znajdź inne posty napisane przez dnader