Wyświetl pojedynczy post
dnader
Junior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11742
Stary 14.10.2009, 19:46
A ja brylant mogę dodać do wypowiedzi poprzednika, że lepszy "biznes" zrobisz sprzedając tę monetę. Jeżeli jest w dobrym stanie, nie ma odcisków palców to za 3zł + przesyłka pójdzie, a z czasem jej cena będzie rosła, za 2 lata może będzie warta 5zł
Odpowiedz cytując