Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 14.10.2009, 18:17
Ostatnio bramki straciliśmy dzięki Polczakowi, dziś obstawiam Bieniuka Koleś który nie wyróżnia się w II-ligowej drużynie... oj doktorze, jesteś bardziej oryginalny i fachowy niż Benhałer.

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Mała sonda. Wygramy:

a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki

Jak myślicie ? ;-)
f) w niczym.
ewentualnie rożne.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując