Ostatnio bramki straciliśmy dzięki Polczakowi, dziś obstawiam Bieniuka

Koleś który nie wyróżnia się w II-ligowej drużynie... oj doktorze, jesteś bardziej oryginalny i fachowy niż Benhałer.
Pan Jotka napisał(a):

Mała sonda. Wygramy:
a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki
Jak myślicie ? ;-)
|
f) w niczym.
ewentualnie rożne.