Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 14.10.2009, 17:10
Zola napisał(a):Wyświetl post
czyli po studium i po zdaniu egzaminu zawodowego, nie ma szans sie dostac na 2 lata studiow mgr?
nie ma, bo studium daje tytuł technika, nie jest to wykształcenie wyższe.

Tak jakbys skończył technikum
Odpowiedz cytując