Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11729
Stary 14.10.2009, 15:32
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy się tym nie interesowałem zawsze myślę, że to jest do pomiaru:


Jak to się nazywa i do czego tak naprawdę to służy
to na moje oko tachymetr czyli takie narzędzie pracy geodety służące do pomiaru topograficznego (kąt i odległość w terenie). ale lepiej niech potwierdzi ktoś dobrze obyty z geodezją.

edit: @up no właśnie. pisałem posta równocześnie co kolega wyżej ; )
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 14.10.2009 o godz. 15:34.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując