Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11728
Stary 14.10.2009, 15:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy się tym nie interesowałem zawsze myślę, że to jest do pomiaru:



Jak to się nazywa i do czego tak naprawdę to służy
Tachimetr. Prace geodezyjne. Za pomocą tego "czegoś" oblicza się odległość i chyba wysokość (tzn czy wszystko stoi tam gdzie powinno w rzeczywistości stać np. filar trybuny )
Odpowiedz cytując