Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 14.10.2009, 13:11
całkiem nieźle spisuje sie na MŚ do lat 20 Repr. Węgier.Doszli do półfinału,myśle że to troche lepsi zawodnicy na obecną chwile od naszych młodzieżowców wiec może warto sie kimś z tej ekipy zaintersowac bo graja głównie w Węgierskich klubach wiec chyba są w zasięgu finansowym Wisełki.
Odpowiedz cytując