Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa
Offline
#
4921
14.10.2009, 13:10
bravelukas
napisał(a):
Możesz rozjasnic to z ta kamerka?ja mam windows media player.....o co chodzi Ci z tym Quicktime'em
Moze ktos napisac maila do UM co z ta kamerka
kamerka działa, musisz mieć zainstalowanego Quick time i zamiast kamerki pojawia się duży znak Q, klikasz prawym przyciskiem myszy: otwórz to łącze i podziwiasz jak sypie śniegiem na R22
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
concedi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do concedi
Znajdź inne posty napisane przez concedi