Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4921
Stary 14.10.2009, 13:10
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Możesz rozjasnic to z ta kamerka?ja mam windows media player.....o co chodzi Ci z tym Quicktime'em
Moze ktos napisac maila do UM co z ta kamerka
kamerka działa, musisz mieć zainstalowanego Quick time i zamiast kamerki pojawia się duży znak Q, klikasz prawym przyciskiem myszy: otwórz to łącze i podziwiasz jak sypie śniegiem na R22
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując