Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4919
Stary 14.10.2009, 12:57
reaf85 napisał(a):Wyświetl post
Druga sprawa... Szersze boisko... Jak zwykle ktoś raz na miesiąc (i tak od 2 lat) przyjdzie i rzuci hasło - poszerzmy boisko! to takie proste!

No, ale nawet gdyby Elite dopuszczało szerokość boiska ponad 68 metrów to jaki widzicie w tym sens?
Taki żeby pochwalić się, że trybuny są blisko linii bocznej?
No bo do środka boiska zawsze i tak będzie taka sama odległość :]
Jedna linia boczna co prawda wtedy jest bliżej, ale juz przeciwległa dalej :]
Komfort oglądania meczu taki sam...
Najtrafniejsza uwaga w tym wątku od miesięcy! że też sam na to nie wpadłem Święta racja!
Odpowiedz cytując