reaf85 napisał(a):

Druga sprawa... Szersze boisko... Jak zwykle ktoś raz na miesiąc (i tak od 2 lat) przyjdzie i rzuci hasło - poszerzmy boisko! to takie proste!
No, ale nawet gdyby Elite dopuszczało szerokość boiska ponad 68 metrów to jaki widzicie w tym sens?
Taki żeby pochwalić się, że trybuny są blisko linii bocznej?
No bo do środka boiska zawsze i tak będzie taka sama odległość :]
Jedna linia boczna co prawda wtedy jest bliżej, ale juz przeciwległa dalej :]
Komfort oglądania meczu taki sam...
|
Najtrafniejsza uwaga w tym wątku od miesięcy! że też sam na to nie wpadłem

Święta racja!