|
Do Cycusia nigdy nic nie mialem, bo pilkarz drewniany, ale grac chce i lubi to robic. Pracowity, gra w naprawde dobrym klubie, utytulowany, w reprezentacji pierwszy plac.. i mogl sobie spokojnie dociagnac do ME2012 ale spod tych jego rumiencow wylazla pospolita ****a i mu popsula PR.
Cycus niech spierdala.
Ma szczescie ze dzis bojkot meczu, bo by go pewnie 40tys wygwizdalo i wyslalo w przyslowiowy ****ziec.
majewski moglby sobie dzis poprawic wizerunek wywalajac tego lysego zloba z kadry, ale jak sie jest natural born pussy i natural born idiot to sie takich darow od losu nie dostrzega.
|