Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 14.10.2009, 12:03
gris napisał(a):Wyświetl post
Czechy - Polska 1 1,45
Szwajcaria - Izrael 1X 1,16
Polska - Słowacja X2 1,3
Radwańska - Niculescu 1 1,18
Bartoli - Mirza 1 1,2
Szwajcarię można jechać bez podpórki, ale ja lubię grać asekuracyjnie


konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to Słowacy grają bez ważnych zawodników (Sestak, drugiego nazwiska nie pamiętam), w sobotę grali średnio, dzisiaj mają wielkie ciśnienie przed meczem (stawka ogromna), no i jakby nie patrzec to Polacy na Śląskim z byle kim nie przegrywają... Zastanówcie się dwa razy zanim dacie na ten mecz, w ogóle eliminacje są dzisiajnie warte gry.
A Polska ma bramkarza, który z graniem od paru lat ma niewiele wspólnego. Kibice na pewno piłkarzom nie pomogą, to będzie mecz na remis wg mnie. Takie nudne jak flaki z olejem spotkanie na 0:0.
Powód: przemyślenia
Ostatnio edytowane przez gris : 14.10.2009 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując