Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16254
Stary 14.10.2009, 10:46
Wszyscy ci Polacy to piłkarski szrot, wart nie więcej niż 200k euro. Trzeba brać z importu. Przy z roku na rok większych nakładach w piłkę od sponsorów stać nas na to.
Nie mam tu na myśli nic specjalnego. Ot taki z głową i dwoma nogami wystarczy.
..
Odpowiedz cytując