|
Wszyscy ci Polacy to piłkarski szrot, wart nie więcej niż 200k euro. Trzeba brać z importu. Przy z roku na rok większych nakładach w piłkę od sponsorów stać nas na to.
Nie mam tu na myśli nic specjalnego. Ot taki z głową i dwoma nogami wystarczy.
. .
|