Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2743
Stary 14.10.2009, 10:17
Panowie, po co w ogóle się denerwujecie? Jako że przebywam we Włoszech, śledzę sobie tutejsze rozgrywki i... nie sądzę, by Kokoszce "groził" pobyt w Serie A. Nie ten poziom, nie te umiejętności. Mały przykład: przedostatnia w tabeli Serie A Atalanta Bergamo zremisowała (a była blisko wygranej) z AC Milan, natomiast w Serie B Empoli Kokoszki zajmuje 10. miejsce, nie potrafią pokonać podobnego średniaka Gallipoli. Wcześniej parę kolejek pod rząd Adam zaliczył na trybunach. Czy to na tych trybunach tak wiele "w dwa miesiące się nauczył"?

Szczerze wątpię. Owszem, treningi i boiska mogą być lepsze, ale drewniany zawodnik takim już pozostanie. Cannavaro ani Nesta to z niego nie wyrośnie. Do naszego Marcelo też mu daleko. Chyba Kokoszka, tak jak i Majewski, kompletnie "odfruwa" od rzeczywistości. Z bloku defensywnego on chyba najczęściej jest zmieniany - ale nic to, on tak "najwięcej się uczy". Płacą mu z dużym opóźnieniem, ale zachęca innych, by uciekali z Polski. Powodzenia Adam w tym wysiadywaniu trybun, żyj dalej w swoim dziwnym świecie. Z naszej Wisełki można trafić do lepszych klubów niż średniak w Serie B. Tylko trzeba umieć grać.

PS. Sorry za off-top, ale czy Wisełka już dostała $$$ odszkodowania za Kokoszkę? Ile lat można czekać? Co nas obchodzi że trafił do klubu, gdzie zalegają z wypłatami dla zawodników?
Odpowiedz cytując