|
W dzisiejszym DP Grosicki opowiada, że był wyznaczony do strzelania tego karnego w MME i miał to zrobić, ale Małecki napalił się do strzelania, zabrał piłkę i nie chciał oddać...
Szczerze mówiąc, dokładnie taki scenariusz zdarzeń przyszedł mi do głowy tuż po usłyszeniu informacji o tym meczu. Tym bardziej, że Małecki został szybko zmieniony w drugiej połowie.
A powinien na nią w ogóle nie wyjść, jeśli robi takie rzeczy wbrew założeniom trenera.
|