eliminacje eliminacjami..gram tylko na Słowacje

ale jest dzis sporo innych ciekawych wydarzeń.
bardzo ciekawie będzie dzisiaj w rzadko tu omawianej 2.lidze rosyjskiej. jest 5.kolejek do konca sezonu
i wciaz nie ma ostatecznych rozstrzygnięć. i dzisia grają lider z wiceliderem,
Anzhi Makhachkala -
Sibir Novosibirsk oraz 3.druzyna tabeli z czwarta,czyli
Shinnik Yaroslavl -
Alania Vladikavkaz
do 1.ligi awansują tylko 2zespoły.w najlepszej sytuacji rzecz jasna jest Anzhi a w najgorszej Alania.jednak roznice punktowe są bardzo niewielkie i wszystko moze sie zdarzyc,zwlaszcza po dzisiejszej kolejce.nie ma
co ukrywać,to jest bardzo niewdzieczna liga do obstawiania;/ ale na rozgrzewke przed kadrą i hokejami
mam zamiar za grosze sobie to zagrać

w meczu
Anzhi - Sibir buki jako faworyta stawiają gospodarzy,jednak nie jest to mocny typ,bo kurs
wystawiony na 1,90. biorąc pod uwage jaką wage ma to spotkanie (nikt nie odpusci) oraz to ze remis nie skrzywdzi zadnej ekipy... zaryzykowałbym zagranie czystego
X .dodatkowo w dwoch ostatnich sezonach padły wyniki
0-0 i..
0-0.
takze ofensywnie
X,defensywnie
under 2,5
o drugim pojedynku wiele nie napisze poza tym ze tez kusi czysty
X.under tutaj bardziej ryzykowny ale chyba tez warty zagrania
no i jeszcze raz podkreślam iz jest to bardzo trudna liga do stawiania i dla lubiacych ryzyko,wiec wszystko sie moze zdarzyc 