Serwis Stawiam.com dotarł do nagrania z rozmowy z Mariuszem Lewandowskim. Jasno wynika z niego, że powiedział to, co zostało napisane w mediach. Okazuje się więc, że okłamał wszystkich kibiców, a także swoich przełożonych: trenera Majewskiego oraz prezesa Grzegorza Lato. Tymi słowami: "Dziennikarz sam sobie zadał to pytanie i sam na nie odpowiedział. Mieliśmy z tego sporo śmiechu."
http://stawiam.com/beta/czytaj/newsr...owiedzial.html
I ten gościu ma dziś ubrać koszulkę z Orłem na piersi ?
Jeszcze niech FIFA się lepiej za to weźmie
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,...wiadomosc.html
to może i protest kibicowski w połączeniu z tymi haniebnymi postępkami ludzi spod znaku PZPN da jakieś efekty.