|
Troche mnie dziwi wysylanie na takie spotkanie Macieja Papieza. Wszystko fajnie, ale te dzieciaki czekaja zapewne zeby spotkac tych znanych, najbardziej przez nich podziwianych idoli - Brozka, Glowe itp.
Wszystkiego dobrego dla mlodego zawodnika Wisly, okazji do takich spotkan bedzie mial zapewne w przyszlosci wiele. A poki co podchodzmy na powaznie do tego typu incjatyw.
|