Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 13.10.2009, 22:01
Zastanawiam się nad dublem
Szwecja - Albania 1
Kazachstan - Chorwacja 2
AKO ~1,65

Jakieś uwagi? Rzpatruje równiez czy nie dorzucic meczu Polska - Słowacja X2, wówczas AKO wzrasta do ~2,10, ale boje sie ze po ostatnich wydarzeniach w pzpn, jak i wokol zawodnikow (Lewandowski) nasze "orły" sie zepna...
Ostatnio edytowane przez Serwatkus : 13.10.2009 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując