Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11710
Stary 13.10.2009, 19:09
Zola napisał(a):Wyświetl post
Ma Ktos klopoty z zalogowaniem sie na Allegro?

(Wiem, ze dzis do 15:15 byla przerwa z powodu bledow technicznych, ale ja dalej nie moge wejsc na swoje konto, ani zadnej innej czynnosci wykonac)
u mnie ok ,wiec coś masz nie tak
Odpowiedz cytując