Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
Od: 03.2009
Offline
#
11708
13.10.2009, 18:58
Pilnie poszukuje filmiku z oprawy Podbeskidzia 'tylko silne jednostki potrafią płynąć pod prąd'
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
kONwalia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kONwalia
Znajdź inne posty napisane przez kONwalia