Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2122
Stary 13.10.2009, 18:27
O niebo lepiej? Daj spokój...

P.S.
A pamiętasz ile błędów miał FM przed wydaniem patchów? Bo z tego co ja pamiętam to w wersje bez patchów grać się w ogóle nie dało. Przypomnij sobie ile tu, na tym forum krzyków było.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując