Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16251
Stary 13.10.2009, 18:25
Po tym meczu powinny nieco stopniec zachwyty nad nachalnie promowanym Glikiem i kiedy ten nastepnym razem pojawi sie w tv, byc moze redaktorek nie bedzie juz przez 20 minut programu podniecac sie suchym faktem, ze ktos kiedys pompowal pilki w szostej druzynie Realu Madryt

PS. tez jestem zdania, ze szukanie wzmocnien wsrod Polakow to powinna byc ostatecznosc, bo owszem czasem zdarzaja sie wyjatki od reguly, ale ostatnim byl chyba I.Jelen czy nasz Boguski
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 13.10.2009 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując