Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3484
Stary 13.10.2009, 18:00
No i schodzi Mały, słaby mecz w jego wykonaniu, oby w Poznaniu było lepiej....

0-4...to pokazuje gdzie jest PZPN...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.10.2009 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując