Wyświetl pojedynczy post
qwertyuiop3
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16244
Stary 13.10.2009, 14:02
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Od razu zaznaczam że nie oglądam meczów naszej "ekstraklasy" oprócz Wisły ale tak na podstawie opinii prasowych i nie tylko to nie ma chyba zbyt wielkiej różnicy między Glikiem, Sadlokiem a naszym Kowalskim.
Ot tacy solidni ligowcy krajowi i nic więcej póki co. Przy czym każdy z etykietką "młody zdolny".

Co ten Kowalski zrobił Skorży że ten go tak nie lubi?
Kowalski to po prostu zwykły, przeciętny zawodnik. Na miano solidnego jeszcze na pewno nie zasługuje.
Mimo wszystko Glik i Sadlok to co najmniej o klasę lepsi zawodnicy.
Odpowiedz cytując