sandomingo napisał(a):

Od razu zaznaczam że nie oglądam meczów naszej "ekstraklasy" oprócz Wisły ale tak na podstawie opinii prasowych i nie tylko to nie ma chyba zbyt wielkiej różnicy między Glikiem, Sadlokiem a naszym Kowalskim.
Ot tacy solidni ligowcy krajowi i nic więcej póki co. Przy czym każdy z etykietką "młody zdolny".
Co ten Kowalski zrobił Skorży że ten go tak nie lubi?
|
Kowalski to po prostu zwykły, przeciętny zawodnik. Na miano solidnego jeszcze na pewno nie zasługuje.
Mimo wszystko Glik i Sadlok to co najmniej o klasę lepsi zawodnicy.