Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2117
Stary 13.10.2009, 13:47
Odpaliłem CM 2010, po raz pierwszy od momentu rozdzielenia się CMów i FMów. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. W kilku elementach przewyższa FMa 09. Jeśli w "Dyszce" nie dojdzie do jakiejś rewolucji to będzie miała poważny problem w przyszłości.

Pierwsze rzeczy, które rzuciły mi się w oczy to:
Ładniej pokazane mecze (chociaż tak samo jak w FM09 - nieczytelne)
Scouting pomyślany o niebo lepiej niż w FM
Taktyka - zawodnika można w dowolnym miejscu boiska ustawić, kazać mu biec w dowolnym kierunku. Wydawanie poleceń indywidualnych też o wiele bardziej intuicyjne niż w FM.
W trakcie rozmowy w przerwie meczu można skomentować nie tylko jak radzi sobie cała drużyna czy indywidualny zawodnik ale i cała formacja, obrona, atak, pomoc.
Bardzo podoba mi się sposób w jaki rozwiązano bicie wolnych.

Czekamy na odpowiedź SI.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 13.10.2009 o godz. 14:05.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując