|
Od razu zaznaczam że nie oglądam meczów naszej "ekstraklasy" oprócz Wisły ale tak na podstawie opinii prasowych i nie tylko to nie ma chyba zbyt wielkiej różnicy między Glikiem, Sadlokiem a naszym Kowalskim.
Ot tacy solidni ligowcy krajowi i nic więcej póki co. Przy czym każdy z etykietką "młody zdolny".
Co ten Kowalski zrobił Skorży że ten go tak nie lubi?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|