Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16234
Stary 12.10.2009, 23:30
Glik vs Sadlok
Obaj młodzi, perspektywiczni.. ale który lepszy? Z tej dwójki można by któregoś ściągnąć ale w takim razie co z Kowalskim? Chyba że zostawić Kowalskiego a nie przedłużać umowy z Jopem i ściągnąć któregoś z w/w. W razie potrzeby gorzej od Jopa raczej żaden z nich nie zagra.
Odpowiedz cytując