|
Glik vs Sadlok
Obaj młodzi, perspektywiczni.. ale który lepszy? Z tej dwójki można by któregoś ściągnąć ale w takim razie co z Kowalskim? Chyba że zostawić Kowalskiego a nie przedłużać umowy z Jopem i ściągnąć któregoś z w/w. W razie potrzeby gorzej od Jopa raczej żaden z nich nie zagra.
|