Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 12.10.2009, 20:54
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nic bardziej mylnego ! Wtedy klub zainteresowany sprowadzeniem piłkarza będzie przedstawiał oferty które mogłyby nas przypuszczalnie zainteresować.
Np. w edycji 09 ustaliłem że Paweł Brożek nie jest w okienku zimowym na sprzedaż. Odrzuciłem jedną ofertę, potem drugą. W końcu gdy do klubu napłynęła oferta Evertonu przedstawiłem anglikom zaporową cenę 10 mln euro. Odpowiedzieli natychmiast kwotą oscylującą na około 6 i pół miliona euro i tym samym Bogusław Cupiał zaklepał transfer. W sumie to wtedy dobrze się stało

Najlepiej odrzucać oferty od razu bez negocjowania jakiejkolwiek sumy.
Jest taka opcja "nienegocjowalne"
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując