PeO napisał(a):

|
Więc napiszę po prostu: Kosowski jest gorszy od Błaszczykowskiego i Peszki?
|
Nie wiem bo nie oglądam na co dzień ligi cypryjskiej. Nie sądzę aby w reprezentacji coś wniósł. Zmieszał by się z miernotami i tyle. Dostałby facet jakieś dziwne obciążenia treningowe od Majewskiego i po gościu. Tutaj Ronaldo by przepadł.