Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
11678
12.10.2009, 13:46
czy jak ktos byl przesluchiwany na komisariacie i zostala sporzadzona notatka sluzbowa czy to ma jakis wplyw na ewentualne sankcje czy tez w ewentualnym sledztwie ?
czy najwazniejsze sa zeznania u prokuratora ?
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West