Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4894
Stary 12.10.2009, 12:49
fuks na tym filmie faktycznie wszytsko wyglada lepiej trybuny wydaja sie bardziej strone niz na zdjeciach i odleglasc nie jest taka wielka oby tak bylo w rzeczywistosci.
Odpowiedz cytując