Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice
Offline
#
4894
12.10.2009, 12:49
fuks na tym filmie faktycznie wszytsko wyglada lepiej trybuny wydaja sie bardziej strone niz na zdjeciach i odleglasc nie jest taka wielka oby tak bylo w rzeczywistosci.
matern
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matern
Znajdź inne posty napisane przez matern