Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 12.10.2009, 09:52
no to zgodnie z obietnicą,jedziemy z hokejem. na początek KHL:

Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskwa

Magnitka,od lat czołowa ekipa w Rosji walcząca o jak najwyższe cele.Jednak ten sezon zaczęli z takim przytupem jakiego sie nikt nie spodziewał.na 12 gier wygrali 11(1 po dogrywce)!!! i tylko 1 przegrali.ale to porażka w minimalnych rozmiarach z rewelacją rozgrywek z Petersburga.
Siłą ekipy jest doświadczenie i zgranie.NIe było rewolucji kadrowych.Do tego przed sezonem klub został wzmocniony żywą legendą hokeja Siergiejem Fiodorowem(!),który na zakończenie kariery opuścił Washington Capitals i postanowił jeszcze chwile pograć w kraju.
Wielką siłą druzyny jest znakomita gra w defensywie.Tracić średnio 1,25 gola na mecz to wynik jak na hokej doskonały.Strzelanie bramek tez nie idzie im najgorzej.W tej klasyfikacji są na 6.miejscu w lidze.Jak wróci kontuzjowany Czech,Jan Marek,to będzie to jeszcze lepiej wyglądać.

Dynamo Moskwa.o nich już ostatnio pisałem w momencie kiedy LuKaSowi ich oceniałem.Ekipa z bardzo dobrymi nazwiskami(Johan Harju,Alexei Kalyuzhny,Linus Omark,Karel Rachůnek,Oleg Saprykin,Mattias Weinhandl) i z wielkim potencjałem.są jednak mega rozczarowaniem.Zajmują dopiero 9.miejsce w lidze i grają w kratkę.tak,ich gra to jedna wielka kratka dla przykładu,ostatnie 6 spotkań to(jadąc od tych starszych):
-porażka 2-4 u siebie ze słabym Czerepowcem
-zwycięstwo na wyjezdzie 4-3 z bardzo solidnym Atlantem
-porażka-a raczej łomot 1-5 od Petersburga i to u siebie
-zwycięstwo z przeciętną Rygą 4-2 u siebie
-zwyciestwo na wyj. 4-2 z Traktorem
-kompromitacja!! na wyjeździe i porażka 1-3 z beniaminkiem i jedną z najsłabszych ekip Avtomobilistem

jak będzie teraz

w moim odczuciu powinien zwyciężyć zgrany,doświadczony kolektyw gospodarzy.
tak więc po bardzo dobrym kursie 1 lub po nieco mniejszym koncowe zwyciestwo,zeby jakiś remisik nie przekreślił szansy
aha,w ostatnich meczach ligowych obu drużyn padało troche bramek,więc można sprobowac zaryzykować over 5,5 (choć troszke kłóci sie to z teorią o solidnej obronie gospodarzy )

.................................................. .................................................. ...................

SKA St. Petersburg - AK Bars Kazan

SKA,juz oficjalnie można powiedzieć o nich iż są rewelacją rozgrywek i czarnym koniem.
co jest siłą druyżyny WETERANI!! 35letni Alexei Yashin ,39letni Sergei Zubov,
35letni Sergei Brylin,34letni Petr Čajánek
Siła doświadczenia i magia nazwisk robi tutaj wrażenie do tego kilku młodszych(nie młodych ale młodszych)zawodników i to daje nam efekt w postaci 2.miejsca w lidze z 1 punktem mniej od Magnitogorska.
10 wygranych i 2porazki(1 po dogrywce) to znakomity bilans.stracili jeszcze mniej bramek od lidera.a strzelili więcej.co moge dodać... 7 ostatnich zwyciestw,były to zwycięstwa bardzo przekonujące i każde odniesione roznica 2 i wiecej goli.

AK Bars,legenda rosyjskiego hokeja.w tym sezonie jak utrzymają forme to je8ną z impetem o dno.ironia lekka ale fakty są takie że ekipa jest w kryzysie i na 18.miejscu w tabeli!!! to jest wstyd i hanba dla takiego klubu.oczywistym jest że są w stanie grać lepiej i byc wyzej.pytanie kiedy to nastąpi gwiazdą druzyny jest Aleksey Morozov i Niko Kapanen.
Kazań na wyjedzie grał 5 spotkań w tym sezonie i 2x wygrał i 3x przegrał.Ogolnie w pazdzierniku(jak i w sezonie sa na minus). na 5spotkań 3 porazki i 2 wygrane. w ostatnich gracz ulegli Czerepowcowi i Atlantowi.

jak będzie
pewnie ze moze byc roznie. ale ja biore 1 po znakomitym kursie dobijającym do 2,00. bukmacherzy wydają sie byc ciagle wystraszeni nazwa AK BARS i trzeba to wykorzystać
..i miec nadzieje ze SKA podtrzyma dobra forme a Kazan jednak nagle nie odpali

.................................................. .................................................. ..................

w pozostałych meczach rownie ciezko,mozna powiedziec ze bardzo loteryjnie wiec sie za tamte dzis nie biore.

2-3 mecze NHLu postaram sie wkrotce opisać.chyba ze ktos zyczy sobie konkretny mecz to niech pisze,to pomyslimy
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując