wg parametrów bateria Li-Ion 1000 mAh trzymać powinna ok 400h co dla mnie np jest niemożliwe przy dotykowym ekranie. bo moja nokia e51 ma wg producenta mniejszy czas czuwania.
ale co do samego pytania. ja nie używam tego telefonu ale od kolegi ktory niedawno go kupił to na początku sporo sie bawił itd i bateria trzymała mu własnie ze 2 dni, potem jak już mu przeszło troche to 3 dni.
a może wszędzie kłamią?

z ciekawości popatrzyłem na stronę orange i... maksymalny czas czuwania wg portalu orange wynosi 40h
Wisła V napisał(a):

jeśli to nowa bateria to wypadało by ją sformatować..ale w samsungach bateria z reguły nie 3ma dłużej niż 3 dni przy zabawie telefonem to jest największa wada samsungów
|
teraz już nie jest koniecznością formatować baterii ale można tak dla zasady. co do reszty zdania się zgadzam.