Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11676
Stary 12.10.2009, 07:41
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Sa tu jacys uzytownicy Samsunga Avili.

Kupilem tydzien temu nowy apart,po czym co drugi dzien musze ladowac baterie ,bo sama rozladowywuje sie w ciagu 48 godzin,ladowalem w ciagu 7 dni -4 razy !!! a ...to nowa bateria wiec co tu nie halo...

Ktos mial podobny problem/

jeśli to nowa bateria to wypadało by ją sformatować..ale w samsungach bateria z reguły nie 3ma dłużej niż 3 dni przy zabawie telefonem to jest największa wada samsungów
Odpowiedz cytując