Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline
#
11676
12.10.2009, 07:41
Wojtas
napisał(a):
Sa tu jacys uzytownicy Samsunga Avili.
Kupilem tydzien temu nowy apart,po czym co drugi dzien musze ladowac baterie ,bo sama rozladowywuje sie w ciagu 48 godzin,ladowalem w ciagu 7 dni -4 razy !!! a ...to nowa bateria wiec co tu nie halo...
Ktos mial podobny problem
/
jeśli to nowa bateria to wypadało by ją sformatować..ale w samsungach bateria z reguły nie 3ma dłużej niż 3 dni przy zabawie telefonem
to jest największa wada samsungów
Wisła V
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła V
Znajdź inne posty napisane przez Wisła V