Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
3415
11.10.2009, 22:59
dokladnie lucekj, dobrze to podsumowales.. mentalnosc naszego narodu musi sie zmienic bo takim sposem do niczego nie dojdziemy
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885