Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11670
Stary 11.10.2009, 22:29
Czy w InterRegio jest normalnie zniżka studencka ?

EDIT: Dzięki!

A to jeszcze spytam - jechał ktoś do Wawy IR właśnie? Straszna masakra jest ? W sensie, że wspomnienie dawnych lat o wsiadaniu przez okna ect ... bo jakieś dziwne rzeczy pisali w necie swego czasu. A cena 25 zł za pociąg do Wawy jest rzekłbym dość atrakcyjna przy tym, że jedzie się tylko poł h dłużej niż EX...
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 11.10.2009 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując