|
Czy w InterRegio jest normalnie zniżka studencka ?
EDIT: Dzięki!
A to jeszcze spytam - jechał ktoś do Wawy IR właśnie? Straszna masakra jest ? W sensie, że wspomnienie dawnych lat o wsiadaniu przez okna ect ... bo jakieś dziwne rzeczy pisali w necie swego czasu. A cena 25 zł za pociąg do Wawy jest rzekłbym dość atrakcyjna przy tym, że jedzie się tylko poł h dłużej niż EX...
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 11.10.2009 o godz. 22:36.
|