|
wcześniej tego szkolenia też nie było a wyniki jakieś tam osiągneliśmy
musi przewinąć się kilka pokoleń aby nasza piłka klubowa dogoniła Cypr....a reprezentacyjna Słowenię
PS:
Olisadebe dojrzewał w Ekstraklasie :], a Obraniak miał niewiele wspołnego z polskim szkoleniem
Szkolenie, szkoleniem, ale my po prostu nie mamy materiału, a piłkarzynom w głowach się poprzewracało, zresztą nie tylko im, wystarczy wychylić głowę poza próg mieszkania, na mieście jest pełno czuperowców zgrywających biznesmenów,....
po prostu nasze społeczeństwo nie jest odporne na to co przyszło zza oceanu... nie mamy własnego stylu, staramy naśladować styl lansowany przez kretynów zarządzającymi programami tv (taniec z gwiazdami), reklamówkami, bilbordami itd itc
5 lat temu mało kto interesował się tańcem, a teraz pełno znawców tajskiego boksu, pełno ścigantów, pełno biker-boysów kupujących pierwszy motor w życiu z ponad 100 konnym silnikiem(za tydzień leży połamny w szpitalu, a na spotach dumnie opowiada jaki miał crash), każdy jest znawcą prawa itd itp
Po prostu mentalność polusa nas niszczy i to że byliśmy zniewoleni, teraz w zbyt krótkim czasie dostaliśmyzbyt wiele nowości o których 20 lat temu społeczeństwo nie śniło, wcześniej ludzi za mordy trzymali i nie było takiego cyrku jak teraz.
Ostatnio edytowane przez lucekj : 11.10.2009 o godz. 22:38.
|