Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3411
Stary 11.10.2009, 22:25
wcześniej tego szkolenia też nie było a wyniki jakieś tam osiągneliśmy

musi przewinąć się kilka pokoleń aby nasza piłka klubowa dogoniła Cypr....a reprezentacyjna Słowenię

PS:
Olisadebe dojrzewał w Ekstraklasie :], a Obraniak miał niewiele wspołnego z polskim szkoleniem

Szkolenie, szkoleniem, ale my po prostu nie mamy materiału, a piłkarzynom w głowach się poprzewracało, zresztą nie tylko im, wystarczy wychylić głowę poza próg mieszkania, na mieście jest pełno czuperowców zgrywających biznesmenów,....

po prostu nasze społeczeństwo nie jest odporne na to co przyszło zza oceanu... nie mamy własnego stylu, staramy naśladować styl lansowany przez kretynów zarządzającymi programami tv (taniec z gwiazdami), reklamówkami, bilbordami itd itc

5 lat temu mało kto interesował się tańcem, a teraz pełno znawców tajskiego boksu, pełno ścigantów, pełno biker-boysów kupujących pierwszy motor w życiu z ponad 100 konnym silnikiem(za tydzień leży połamny w szpitalu, a na spotach dumnie opowiada jaki miał crash), każdy jest znawcą prawa itd itp

Po prostu mentalność polusa nas niszczy i to że byliśmy zniewoleni, teraz w zbyt krótkim czasie dostaliśmyzbyt wiele nowości o których 20 lat temu społeczeństwo nie śniło, wcześniej ludzi za mordy trzymali i nie było takiego cyrku jak teraz.
Ostatnio edytowane przez lucekj : 11.10.2009 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując