Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11667
11.10.2009, 20:18
siema. dostałem mandat od drogówki za spowodowanie kolizji- 450 zł. podobno można rozłoży taki mandat na raty. gdzie można to załatwic? w urzedzie miasta? jakie dokumenty trzeba dostarczyc?
z góry dzieki za odpowiedz
pzdr
AMF
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AMF
Znajdź inne posty napisane przez AMF