Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11667
Stary 11.10.2009, 20:18
siema. dostałem mandat od drogówki za spowodowanie kolizji- 450 zł. podobno można rozłoży taki mandat na raty. gdzie można to załatwic? w urzedzie miasta? jakie dokumenty trzeba dostarczyc?
z góry dzieki za odpowiedz
pzdr
Odpowiedz cytując