Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11662
Stary 11.10.2009, 14:41
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie...

gdzie są sklepiki Wiślackie?

czy jest dalej w tesco na ruczaju?

W Tesco na ruczaju już nie ma sklepiku.


Edit : I moje pytanie.Mam abonaament w Erze pod jakim nr sprawdzić swój stan konta.
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 11.10.2009 o godz. 17:25.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując