Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
11661
11.10.2009, 14:39
Arteka1906
napisał(a):
sklepik na ruczaju, na kobierzynskiej. Multum różnych piwek
Sklep "Maria" dokładniej, jak się jedzie w stronę Klin to jest po prawej
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff