Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11659
Stary 11.10.2009, 14:00
Martinho z tymi browarami jesli ci chodzi o czeskie to chyba na granicy z naszymi Sąsiadami a co do trunków z całego świata to chyba większych sklepach albo na bezcłówce niepociesze cie ale na lotniskach mają fajne bezcłówki aczkolwiek moge sie mylić
Odpowiedz cytując