|
Martinho z tymi browarami jesli ci chodzi o czeskie to chyba na granicy z naszymi Sąsiadami a co do trunków z całego świata to chyba większych sklepach albo na bezcłówce niepociesze cie ale na lotniskach mają fajne bezcłówki aczkolwiek moge sie mylić
|