Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2474
Stary 11.10.2009, 11:46
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Sugeruje tylko, ze ta liga jest chujowa, gdzie gra 16 kiepskich zespolow, z ktorych aktualnie wybija sie Wisla.
liga jest ch.. jak Wisła ma zagrać dobry mecz jak przeciwnicy sami sobie bramki strzelają albo murują swoją bramkę najlepsze mecze to sa wtedy jak spotka sie 2 rywali i maja cokolwiek do pokazania w ofensywie bo w naszej lidze to nawet mecze w wykonaniu Realu czy Barcy z Ruchem czy Piastem byłby nie do oglądania.
Odpowiedz cytując