Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3329
Stary 10.10.2009, 21:35
Przy pierwszej bramce Głowacki podszedł wyżej bo tam był sam zawodnik Czech. Brakowało tam Lewandowskiego i gdyby Głowa nie podszedł to koleś miałby dużo wolnego miejsca... Gdzie tu wina Arka?
To, że Polczak z Rzeźniczakem nie zorientowali sie, że trzeba pokryć napastnika to chyba nie jego wina?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując