Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3325
Stary 10.10.2009, 21:32
Głowa zagrał słabo ale nikt nie zagrał lepiej, no może Lewandowski w 1 połowie. Tak to ogólnie padaka. Polczak beznadziejny, Iwański, Błaszczykowski, Gancarczyk czy w końcu Kowalewski... dno.
Odpowiedz cytując